Přihlášení
Ztratili jste heslo?

nápady na dárky

O nás

Vítáme Vás na našem novém e-shopu, kde najdete, nápady na dárky, od hrnečků s vlastním potiskem po fotoobrazy z Vašich fotografií.

Zabýváme se potiskem dárkových a reklamních předmětů nejen s potiskem na přání zákazníka, a to již od jednoho kusu. Nepatříme mezi eshopy, které zboží pouze přeprodávají, ale naší hlavní činností je samotná výroba

Dle vašich zaslaných podkladů ( fotografií, textů, motivů, obrázků atd. ) vyhotovíme na přání originální dárky a dárečky, kterými jistě uděláte radost nejen sobě, ale i svým blízkým, kamarádům, přátelům i obchodním partnerům. Se svým přáním na výrobu potisku se neváhejte informovat emailem. Všem se snažíme poradit, navrhnout tu správnou technologii výroby potisku pro jednotilý druh předmětu z vašich motivů. Nenašli jste-li i přesto předmět k potisku, který byste si přáli, napište Váš požadavek, popřípadě zašlete i na náš email fotografie podobného předmětu, který si přejete potisknout, nebo zpracovat, a bude -li to jen trochu možné, předmět pro Vás rádi doobjednáme, nebo i vyrobíme :-)